| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | nu |
| Încărcător | nu |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Reglarea rotației | da |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 320 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2700 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 2700 min-1 |
| Turația în gol | 25500 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20 |
| Moment de strângere maxim | 95 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 22 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 10 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | fara acumulator si încărcător |
| Dimensiune | 190x87x225 mm |
| Greutatea | 1.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Neo Tools |









