Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Încărcător | da |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Rotații 1 viteza | 1350 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1350 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 20 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 2 acumulatoare , încărcător , valiza |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 2 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Profmet 857140 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.