| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1450 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 37 Nm |
| Set | 2 baterii , Încărcător |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 2.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Red Technic |
| Cod EAN | 5904067442757 |









