| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1400 min‾¹ |
| Trepte ale momentului de torsiune | 19 |
| Moment de strângere maxim | 35 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | case , acumulator , încărcător |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 1.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RTRMAX |









