Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1500 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1500 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 15 |
| Moment de strângere maxim | 20 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Greutatea | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.69 kg |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6942210229458 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Total Tools TDLI12202 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.