Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1400 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1400 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 21 |
| Moment de strângere maxim | 30 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 20 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 10 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 2 acumulatoare , încărcător , valiza |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Вихрь |
| Cod EAN | 4606059019893 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Вихрь ДА-12Л-2К sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.