| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Încărcător | da |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 6.35 mm |
| Numărul de viteze | 4 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 600 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1200 min‾¹ |
| Rotații 3 viteza | 1800 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 2400 min-1 |
| Turația în gol | 3200 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 200 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 2-х acumulatori , încărcător , geanta |
| Greutatea | 3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wokin |









