Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1400 min‾¹ |
| Trepte ale momentului de torsiune | 18 |
| Moment de strângere maxim | 28 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | acumulator ,
încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wokin |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Wokin 780712 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.