Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Încărcător | da |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1300 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1300 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 18 |
| Moment de strângere maxim | 23 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 1 acumulator ,
încărcător |
| Greutatea | 2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wokin |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Wokin 780721 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.