Caracteristici generale
| Numărul de scule | 1 |
| Număr de baterii | 2 |
| Светодиодная подсветка | da |
| Șurubelniță de foraj cu percuție | da |
| Numărul de rotații | 2000 rpm |
| Numărul de lovituri | 36000 bpm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 13 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 v |
| Вес | 1.6 кг |
| Кейс | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083062124 |
Specificațiile și imaginile produsului Set Yato YT-44250 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.