Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 500 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1450 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1450 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 45 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 25 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 10 mm |
| Nivel zgomot | 90 dB |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | Fără baterie ,
încărcător |
| Greutatea | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083097706 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Yato YT-827790 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.