Caracteristici generale
| Element de spălare | pensula |
| Material mâner | metal |
| Material parte de lucru | polimer |
| Lungimea de lucru | 218 cm |
| Mâner telescopic | da |
| Cârlig de depozitare | da |
| Dimensiuni | 218x25 cm |
| Lățimea mopului | 25 cm |
| Culoare | gri ,
portocaliu |
Alte informații
| Producător | Airline |
| Cod EAN | 4607085245829 |
Specificațiile și imaginile produsului Perie pentru perete și tavan Airline AB-H-01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.