| Element de spălare | platforma |
| Material mâner | plastic , aluminiu |
| Material parte de lucru | microfibra |
| Lungimea de lucru | 134 cm |
| Rotatie 360 ° | da |
| Dimensiuni | 13х42х134 cm |
| Lățimea mopului | 42 cm |
| Culoare | gri |
| Țara de producere | China |
| Producător | Five |
| Cod EAN | 2400000502982 |









