Caracteristici generale
| Tip | capac cu șezut |
| Material | polipropilen |
| Culoare | alb |
| Material elemente de fixare | metal ,
plastic |
| Lungime şezut | 440 mm |
| Lățime şezut | 366 mm |
| Distanța între elemente de fixare | 45-180 mm |
| Greutate | 0.656 kg |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487058346 |
Specificațiile și imaginile produsului Capac de toaletă Bisk Lilia 05834 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.