| Tip | capac cu șezut |
| Soft closing | da |
| Material | polipropilen |
| Culoare | alb |
| Material elemente de fixare | metal , plastic |
| Lungime şezut | 430 mm |
| Lățime şezut | 356 mm |
| Distanța între elemente de fixare | 155 mm |
| Greutate | 0.991 kg |
| Producător | SoloPlast |
| Cod EAN | 2009997950143 |









