| Tip | scaun |
| Metoda de instalare | pe podea |
| Material | aluminiu , plastic |
| Lățimea totală | 49.5 cm |
| Lățimea scaunului | 49.5 cm |
| Adâncimea scaunului | 29 cm |
| Ajustarea înălțimii | da |
| Min. înălţime | 74.5 cm |
| Max. înălţime | 97.3 cm |
| Sarcina maximă | 110 kg |
| Culoarea | bej |
| Greutate | 3 kg |
| Producător | Moretti |
| Cod EAN | 2000000178400 |




