Caracteristici generale
| Tip | scaun |
| Metoda de instalare | pe podea |
| Material | aluminiu ,
plastic |
| Numărul de clipuri | 4 |
| Lățimea totală | 40 cm |
| Lățimea scaunului | 51 cm |
| Adâncimea scaunului | 31 cm |
| Ajustarea înălțimii | da |
| Min. înălţime | 70.5 cm |
| Max. înălţime | 83.5 cm |
| Înălțimea spatelui | 22 cm |
| Înălţimea şezutul scaunului | 39.5-52.5 cm |
| Sarcina maximă | 100 kg |
| Culoarea | alb |
Alte informații
| Producător | VLM |
| Cod EAN | 4009977812919 |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun de baie și duș VLM (SX301A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.