Caracteristici generale
| Consumul de energie | 3 W |
| Tenseunea de alimentare | 220 V |
| Socket pentru bec | LED |
| Frecvență | 50 Hrz |
| Durată de funcționare | 1.5 ore |
| Gradul de protecție | IP20 |
| Specificații suplimentare | 355 x 145 x 20 mm |
Alte informații
| Producător | Rexant |
| Cod EAN | 4601004200753 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampa de semnalizare Rexant 74-1312 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.