Caracteristici generale
| Tip | con flexibil |
| Material | PVC |
| Diametru | 280 mm |
| Înălţime | 52 cm |
| Dimensiuni | 280x520 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Producător | MFK |
| Cod EAN | 4841243039190 |
Specificațiile și imaginile produsului Con de semnalizare MFK 3252 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.