Caracteristici generale
| Tip | panou informativ |
| Material | polietilenă |
| Diametru | 470 mm |
| Înălţime | 130 cm |
| Dimensiuni | 470х1300 mm |
| Greutate | 2.5 kg |
| Specificații suplimentare | rezervor de apă |
Alte informații
| Producător | MFK |
| Cod EAN | 4841243039343 |
Specificațiile și imaginile produsului Stîlp de semnalizare MFK 4515 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.