Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 60 Ah |
| Curent de pornire | 540 A |
| Polaritate borne | «1» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | european |
| Lungime | 242 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 190 mm |
| Greutate | 14.89 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4047023479327 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Bosch Silver S4 006 (0 092 S40 060) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.