Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 70 Ah |
| Curent de pornire | 630 A |
| Polaritate borne | «1» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | asiatic |
| Baza bacului | B01 |
| Lungime | 261 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 220 mm |
| Greutate | 17.23 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4047023479747 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Bosch Silver S4 027 (0 092 S40 270) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.