| Tip | de oraș |
| Puterea motorului | 500 W |
| Tensiunea acumulatorului | 48 W |
| Capacitatea bateriei | 15.6 Ah |
| Viteza maximă | 25 km/h |
| Material cadru | aluminiu |
| Sistemul de frânare | disc |
| Dimensiune roți | 20 " |
| Culoare | gri |
| Fară frontală | da |
| Fară dorsală | da |
| Picior de sprijin | da |
| Portbagaj | da |
| Design pliabil | da |
| Producător | Tronix |
| Cod EAN | 4841043178846 |






