Caracteristici generale
| Capacitate | 1024 Gb |
| Viteza de rotaţie | 5400 rpm |
| Interfaţă | USB 3.2 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 109x78x20 mm |
| Greutate | 149 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Toshiba |
| Cod EAN | 4260557512340 |
Specificațiile și imaginile produsului Hard disk extern Toshiba Canvio Basics 1Tb (HDTB510EK3AA) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.