Caracteristici generale
| Tip | transformer |
| Leagăn în set | da |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Centura de siguranta | da |
| Pozitia cu fata/spatele la mama | da |
| Maner cu inaltime reglabila | da |
| Roti | cauciuc |
| Diametrul roți din față | 18 cm |
| Diametrul roți din spate | 27 cm |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 0 la 36 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 15 kg |
| Culoare | gri |
| Material tapițerie | textil |
| Material șasiu | aluminiu |
| Greutate | 16.4 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Amortizarea roții din spate | da |
| Pelerina pe picioare | da |
| Suport pahar | da |
| Dimensiune pliată | 95x64x50 cm |
Alte informații
| Producător | Hauck |
| Cod EAN | 4007923500019 |
Specificațiile și imaginile produsului Carucior Hauck Atlantic Twin 2in1 Melange Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.