Conceput pentru plimbări pe orice teren, acest cărucior all-terrain este mai ușor și mai manevrabil datorită unui landou reproiectat, a unității de scaun și a șasiului XT unic.
Căruciorul Inglesina Aptica XT 4 în 1 cu landou Stand-Up este echipat cu sistemul Adaptive Cruise, un sistem care ajustează suspensia fiecărei roți în funcție de tipul de suprafață și de vârsta copilului.
| Tip | universal 3 în 1 |
| Leagăn în set | da |
| Scaun auto | da |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Centura de siguranta | da |
| Pozitia cu fata/spatele la mama | da |
| Maner cu inaltime reglabila | da |
| Roti | cauciuc |
| Diametrul roți din față | 21.4 cm |
| Diametrul roți din spate | 30.5 cm |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 0 la 48 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 22 kg |
| Culoare | bej |
| Greutate | 12.8 kg |
| Greutatea șasiului | 7.9 kg |
| Greutate landou | 4.9 kg |
| Greutate bloc de plimbare | 3.2 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Amortizarea roții din spate | da |
| Pelerina pe picioare | da |
| Dimensiune pliată | 55x88x42 cm |
| Bară | da |
| Producător | Inglesina |









