Caracteristici generale
| Tip | transformer |
| Scaun auto | da |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Număr poziții de înclinare | 3 |
| Centura de siguranta | da |
| Pozitia cu fata/spatele la mama | da |
| Maner cu inaltime reglabila | da |
| Roti | cauciuc ,
EVA |
| Diametrul roți din față | 21 cm |
| Diametrul roți din spate | 30 cm |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 0 la 48 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 22 kg |
| Culoare | gri |
| Material tapițerie | textil |
| Greutate | 13.2 kg |
| Greutatea șasiului | 10 kg |
| Greutate landou | 3.2 kg |
| Greutate scaun auto | 3.1 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Pelerina pe picioare | da |
| Geantă pentru mamă | da |
| Suport pahar | da |
| Dimensiune pliată | 47x62x77 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Carucior Kikka Boo Darling 3in1 Dark Grey 2024 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.