Caracteristici generale
| Tip | sheetfed |
| Tip senzor | CIS |
| Sursă de lumină | LED RGB |
| Format | A4 |
| Rezoluţie optică | 600x600 dp |
| Adâncime culoare | 24 biți |
| Scanare duplex | da |
| Viteză de scanare color | 9 foi/min |
| Viteză de scanare alb-negru | 12 foi/min |
| Productivitate pe zi | 500 foi/zi |
| Interfață | USB |
| Capacitatea alimentatorului | 20 foi |
| Consum energie | 2.5 W |
| Dimensiuni | 285x95x40 mm |
| Greutate | 0.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Canon |
| Cod EAN | 4528472109831 |
Specificațiile și imaginile produsului Scanner Canon imageFORMULA R10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.