Caracteristici generale
| Dimensiuni | 132x220 cm |
| Lungimea | 220 cm |
| Lățimea | 132 cm |
| Material | poliester |
| Culoarea principală | alb |
| Culori complementare | albastru |
| Desen | pirați |
| Stil | copiilor |
Alte informații
| Producător | Piratas |
| Cod EAN | 2400000427049 |
Specificațiile și imaginile produsului Față de masă Piratas 132x220cm (42704) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.