| Tip | skateboard |
| Dimensiune deck | 37.5x9 " |
| Dimensiuni | 95.3x22.9 cm |
| Material deck | mesteacăn rusesc |
| Numărul de straturi | 9 |
| Forma deck | fără îndoire |
| Culoare | roșu |
| Dimensiune roți | 70 mm |
| Rigiditatea roților | 78А |
| Material roți | poliuretan |
| Rulmenţi | ABEC 9 |
| Încărcătură maximă | 100 kg |
| Producător | Playlife |












