| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Dimensiune | 80x190 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 190 cm |
| Înălțime | 22 cm |
| Duritate | mediu |
| Hipoalergic | da |
| Materialul 1 | Orto-Soft |
| Material 2 | pisla termo |
| Material 3 | fibra de nuca de cocos |
| Materialul 4 | memory foam |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Мелодия сна |









