Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | stofă de mătase |
| Dimensiune | 100x190 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Lungime | 190 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Sarcină maximă (1 persoană)
?
| 100 kg |
| Materialul 1 | vatin |
| Material 2 | flizelin |
| Material 3 | lână |
| Materialul 4 | lână de cămilă |
| Materialul 5 | poliuretan |
| Specificații suplimentare | Atenţie! Salteaua se face la comanda in 3 săptămâni ! |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | SaltConfort |
| Cod EAN | 2009997364025 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica SaltConfort Orient 100x190x25 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.