Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | stofă de mătase |
| Dimensiune | 160x190 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 190 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Sarcină maximă (1 persoană)
?
| 100 kg |
| Materialul 1 | vatin |
| Material 2 | flizelin |
| Material 3 | lână |
| Materialul 4 | lână de cămilă |
| Materialul 5 | poliuretan |
| Specificații suplimentare | Atenţie! Salteaua se face la comanda in 3 săptămâni ! |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica SaltConfort Orient 160x190x25 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.