Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | stofă de mătase |
| Dimensiune | 160x200 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Sarcină maximă (1 persoană)
?
| 100 kg |
| Materialul 1 | vatin |
| Material 2 | flizelin |
| Material 3 | lână |
| Materialul 4 | lână de cămilă |
| Materialul 5 | poliuretan |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | SaltConfort |
| Cod EAN | 2009020039098 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica SaltConfort Orient 160x200x25 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.