Caracteristici generale
| Suprafața de lucru | 309x174 mm |
| Rezolutia ecranului | 1920x1080 |
| Raport de aspect | 16:9 |
| Tehnologia afișajului | IPS |
| Rezoluţie | 2540 lpi |
| Numărul de niveluri de presiune | 4096 |
| Contrast | 1000:1 |
| Luminozitatea ecranului | 285 |
| Timp de raspuns | 16 ms |
| Express Keys | 2 |
| Pen | Wacom One Standard Pen |
| Monitor LCD | da |
| Gama de înclinare | ± 60 ° |
| Culori afișate | 8 bit |
| Dimensiuni | 336x201x10 |
| Greutate | 750 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.3 kg |
| Producător | Wacom |
| Cod EAN | 4949268707817 |
Specificațiile și imaginile produsului Tabletă grafică Wacom One 14 Black (DTC141W0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.