Caracteristici generale
| Tip | baterie |
| Metoda de transportare | pe umăr |
| Tip de baterie | Li-ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Volumul rezervorului cu soluție | 4 l |
| Debit max solutie | 0.5 l/min |
| Presiunea maximă | 3 bar |
| Greutatea | 1.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4054278886060 |
Specificațiile și imaginile produsului Pulverizator Karcher PSU 4-18 + Kit (1.445-300.01) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.