| Material carcasă | metal |
| Materialul şezutului | piele artificială |
| Tip spătar | tapițat |
| Tip șezut | tapițat |
| Bază | 4 picioare |
| Culoare carcasă | negru |
| Culoare şezut | negru |
| Lățime | 38 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime totală | 94 cm |
| Pliant | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |












