| Pliabil | da |
| Material carcasa | oțel |
| Material șezut | poliester |
| Dimensiuni în forma pliată (LxÎxA) | 65х95х26 cm |
| Dimensiuni în forma desfăcută (LxÎxA) | 65х112х90 cm |
| Sarcină maximă | 110 kg |
| Culoare | gri |
| Suport pentru pahare | nu |
| Producător | Greemotion |
| Cod EAN | 4005437212091 |


