Caracteristici generale
| Material mâner | plastic |
| Material parte de lucru | cauciuc |
| Lungime maximă | 34 cm |
| Lățime | 27 cm |
| Dimensiuni | 34х27 cm |
| Culoare | gri |
Alte informații
| Producător | Five |
| Cod EAN | 2400000500643 |
Specificațiile și imaginile produsului Răzuitor pentru ferestre Five 34cm (50064) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.