| Tip | pătuț |
| Material | lemn , MDF |
| Specii lemn | mesteacăn |
| Forma | oval , rotund |
| Pat transformator | da |
| Numărul de opțiuni de transformare | 6 |
| Culoare | alb |
| Spătar | pinion |
| Perete | pinion |
| Nivele de înălțime patului | 3 |
| Saltea inclus | nu |
| Sistem de legănare | da |
| Dimensiuni saltea/loc de dormit | 1250x750 mm, 750x750 mm |
| Demensiuni | 1330x960x830 mm |
| Greutate | 35 kg |
| Producător | SKV-Company |









