| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 380 V |
| Putere maximă de aspirare | 208 m |
| Putere | 2200 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Capacitatea de pompare | 4200 l/h |
| Diametrul exterior al pompei | 100 mm |
| Dimensiuni | 1189х98 mm |
| Greutate | 19.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Calpeda |









