| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Adâncimea de submersie | 19 m |
| Putere maximă de aspirare | 45 m |
| Putere | 1000 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 22 m |
| Capacitatea de pompare | 6500 l/h |
| Dimensiuni | 100х100х650 mm |
| Greutate | 7.68 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825616446 |









