| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Putere maximă de aspirare | 103 m |
| Putere | 750 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 9 m |
| Capacitatea de pompare | 1980 l/h |
| Diametrul conectorului | 1 ″ |
| Diametrul exterior al pompei | 76 mm |
| Greutate | 25 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6941639859093 |









