Dulapurile de contabilitate ПРАКТИК seria SL fabricate de PROMET(Rusia) - reprezintă cea mai bugetară linie-model de dulapuri metalice.
Dulapuri sunt certificate si corespund cerinţelor ГОСТ 16371-93
Destinate pentru păstrărea documentelor. Corpul şi uşa din oţel - grosimea 1,2mm. Rafturile detaşabile pot fi uşor reinstalate în poziţia comodă. Setul de livrare include lăcată electronică PLS-1. Compartiment intern se închide cu cheie. Modelele cu 2 şi 3 uşi fac economie de spaţiu în oficiu şi de bani.
Articolele asigură limitarea accesului la conţinutul dulapurilor în condiţii de oficiu. Acoperire pulbure, rezistentă la zgîrieturi.
| Tip | de contabilitate |
| Seria ? | SL |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 1.2 mm |
| Tip încuietoare | electronic |
| Număr de sertare | 1 |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 1252x460x340 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 1082x457x297 mm |
| Greutate | 27 kg |
| Altele | acoperire pulbure |
| Producător | Practic |
| Cod EAN | 2009884988402 |







