Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | lemn |
| Mâner de culoare | fag |
| Material de lamă | inox |
| Lungimea cuțitului | 184 mm |
| Lungimea lamei | 82 mm |
| Greutate | 28 g |
Alte informații
| Producător | Opinel |
| Cod EAN | 3123840005169 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Opinel Slim Line Beech N08 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.