Leagănul Swing electric te ajută în viața de părinte.
Datorită telecomenzii, poți personaliza experiența bebelușului ajustând balansul și selectând una dintre cele 12 melodii integrate.
Este echipat cu un mod inteligent care detectează plânsul bebelușului și declanșează automat balansul pentru a-l liniști.
Un panou de control intuitiv situat pe baza leagănului îți oferă acces rapid și ușor la toate funcțiile: ajustarea balansului cu 5 nivele diferite de amplitudine și posibilitatea de a programa leagănul pentru o utilizare de 8, 15 sau 30 de minute.
Pentru a distra și stimula bebelușul, mobilul leagănului este echipat cu două jucării.
| Tip | leagăn |
| Vârsta micuţului | de la 0 la 6 luni |
| Masa copilului | 0 - 9 kg |
| Culoare principală | gri |
| Material de acoperire | textil |
| Material corp | plastic |
| Centură de siguranţă | da |
| Efecte muzicale | da |
| Raft detaşabil cu jucării | da |
| Telecomanda | da |
| Taimer | da |
| Alimenare | priza |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 75x60x70 cm |
| Greutate | 4.4 kg |
| Producător | Premaman |
| Cod EAN | 3393456997862 |









