Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | IPS |
| Dimensiunea de afișare | 2.01 " |
| Rezoluție afișare | 240x296 |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Tracker de fitness | da |
| Funcția de căutare telefonică | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Notificări | SMS ,
apeluri ,
e-mail ,
social media ,
calendar ,
vremea |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Rezistență la apă | 20 m |
| Timpul de lucru | 240 o |
| Materialul carcasei | zinc |
| Culoare carcasei | gri |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | gri |
| Dimensiuni | 51x41x9.8 mm |
| Greutate | 45 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mibro |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Mibro Watch C4 Dark Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.