| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android , iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.6 " |
| Rezoluție afișare | 320x360 |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Contor de calorii | da |
| Mod de notificare | vibrație |
| Notificări | SMS , apeluri |
| Rezistență la apă | 20 m |
| Timpul de lucru | 168 o |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | negru |
| Dimensiuni | 43.5x35x11.3 mm |
| Greutate | 51 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mibro |
| Cod EAN | 6971619678017 |




























































