Caracteristici generale
| Tip cantar | diagnostic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Memorie | 12 utilizatori |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Afisarea grasimii corporale | da |
| Indicarea proporției de umiditate din organism | da |
| Indicele de masa corporala | da |
| Indicarea masei musculare | da |
| Baterii | 2хААА |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 28x28x2.5 cm |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rexant |
| Cod EAN | 4601004148789 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Rexant Smart Life (72-1203) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.