| Tip ferăstrău | sabie |
| Material prelucrat | lemn , metal |
| Material lamă | bi-metal |
| Tip capăt | în formă de L |
| Cantitatea | 5 buc |
| Lungimea lamei | 230 mm |
| Grosimea lamei | 1.27 mm |
| Dinți per inch | 7 TPI, 11 TPI |
| Pas dinții | 2.3 mm, 3.6 mm |
| Producător | Milwaukee |
| Cod EAN | 045242369102 |









